СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Чи складно бути чарівником

Чи складно бути чарівником
SeventyFour/iStock by Getty Images
2019-01-03 12:44
193

Хоча дехто з вас, любі читачі, вже працюють на повну напругу, все ж таки свята ще не закінчилися і попереду у нас знову три вихідних. Звичайно, ми розуміємо, що це не просто свято — Різдво Христове, проте прагнемо почуватися добрим магом, котрий несе радість усім оточуючим. Тому так важливо гарно підготуватися до святковостей: вибрати місце для проведення вечірки, організувати її на вищому рівні, запросити дорогих людей. І тоді успіх обов’язково чекатиме на вас. Повірте, всі зусилля, витрачені вами на ретельну і креативну підготовку свята, повернуться сторицею — у вигляді щасливих посмішок друзів і близьких. Тож, пропонуємо вам урізноманітнити різдвяні свята культурною програмою, аби зробити їх незабутніми.


Спосіб 1. Провідати всіх-всіх-всіх близьких

Причому без попередження. Це буде гарною емоційною зарядкою для вас і незабутнім сюрпризом для ваших друзів. Для більшого ефекту одягніть щось у стилі Діда Мороза або Снігуроньки. Мішок з подарунками бажаний, але не обов`язковий – адже ви самі станете головним презентом для близьких!

Фото: Deagreez/iStock by Getty Images

Спосіб 2. Організувати тематичну вечірку

Ретро, диско або герої улюблених казок – тут все залежить від особистих уподобань господарів та авантюризму запрошених. Але неодмінною умовою для гостей повинні стати відповідні наряди. Тим, хто не дотримується дрес-коду, доведеться виконати смішне завдання-покарання і... змайструвати карнавальний костюм з підручних матеріалів.

Спосіб 3. Створити авторський коктейль

За основу можна взяти будь-який рецепт коктейлю. Ваше завдання – перетворити процес його приготування на шоу для гостей. Нехай вони замінять назви інгредієнтів на свої побажання: порція удачі, графінчик порозуміння, часточка успіху, п`ять кубиків здоров`я та ін. Келих такого чародійного напою не гріх і випити!

Фото: Rimma_Bondarenko/iStock by Getty Images

Спосіб 4. Скласти передбачення

Жартівливі, фантастичні, абсурдні, сміливі, серйозні та інтимні... Чим більше – тим краще! Нехай кожен, хто входить до вашої оселі, дістане зі спеціальної чаші «для ворожіння» своє передбачення. Якщо не збудеться, то хоч посмієтеся!

Спосіб 5. Сховати подарунки

Наповнити передчуття від роздачі подарунків новими емоціями допоможе стара дитяча гра – хованки! Покладіть презенти в найпотаємніші, нестандартні місця квартири і запропонуйте кожному знайти свій. Обіграйте всі види вікторини чи обмеженого в часі марафону. Щоправда, є одне «але» – оселю, мабуть, перевернуть догори дном. Але хіба гарний настрій не вартий цього?!

Спосіб 6. Влаштувати вечір знайомств

...зі своїми близькими. Навряд чи вам відомо все про першу зустріч бабусі з дідусем, а вашим дітям буде цікаво почути вашу історію знайомства. Влаштуйте конкурс, хто з вас згадає більше деталей тієї прекрасної миті. Подібні екскурси – кращий спосіб підняти настрій і дізнатися родовід своєї сім`ї.

Спосіб 7. Організувати фотовиставку

До початку свята розвісьте по кімнаті старі фотографії, на яких є ваші гості – бажано комічні, несподівані, про існування яких вони навіть і не підозрювали. Зробіть смішні підписи до знімків, оформіть їх у вигляді жартівливого досьє. Ваша виставка стане справжньою подією свята!


Фото: Oksana_S/iStock by Getty Images

Спосіб 8. Зробити гірлянду солодощів

Відмінний спосіб об`єднати всі покоління задовго до застілля і зануритися в атмосферу родинного затишку. Ви місите тісто, чоловік і діти роблять формочки, вирізають ексклюзивні фігурки, потім дбайливо розвішують на хвойних гілках. І все це під жарти, сімейні легенди, веселі історії з минулого – таке не забудеться!

Спосіб 9. Надішліть рідним і друзям «листи від Святого Миколая»

Дорослим такий лист сподобається ще більше, ніж дітям. Головне, пригадати в ньому конкретні, відомі лише вам і адресату ситуації, події, що відбулися за рік. Тільки уявіть, як «Святий Миколай» хвалить вашого чоловіка за «мужність і витримку, виявлені під час шопінгу дружини» або «сміливість, виявлену під час катання з донькою на ковзанах».

Спосіб 10. Влаштувати конкурс малюнка

Не забувайте, різдвяні свята – це розваги. Найпростіший спосіб побавитися – влаштувати конкурс малюнка. Усім гостям роздайте папір, олівці або фломастери. Нехай кожен намалює портрет з елементами шаржу близької людини, а потім прокоментує свій шедевр. Ось побачите, деякі пари дізнаються багато чого нового про своїх супутників!

Фото: alexandr_1958/iStock by Getty Images

Спосіб 11. Розцілувати коханого

Кажуть, у Болгарії є традиція: під час святкового застілля господар несподівано для гостей вимикає на пару хвилин світло – їх ще називають хвилинами поцілунків. Кому їх подарувати, кожен вирішує сам. Але те, що буде весело й інтригуюче – це факт!