СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Сезонний капіж

Сезонний капіж
Getty Images/Global Images Ukraine
Анастасия Мотренко
2019-06-12 15:17
105

Чому виникає так звана сезонна алергія, що її провокує, на що найбільше реагують алергики, хто в групі ризику, як лікувати та чи можна профілактично уникнути алергії.

Нежить, задуха, бронхіальна астма – ми всі живемо у час, де панує алергія. Принаймні такі висновки можна зробити зі статистичних даних Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Експерти кажуть: від цієї недуги потерпає чи не щотретій містянин. Зі схильністю до алергій можна навіть народитися. Проте стати нещасним алергіком можна у будь-якому віці. В останнє десятиліття, яке можна назвати бумом алергії, близько 70-80% людей мали різні прояви алергії, і серед них – 40% дітей перших п’яти років життя. До речі, це кожна друга-третя дитина.

Але, крім сезонних реакцій на цвітіння рослин, існує досить велика кількість факторів, що провокують розвиток алергій: забруднене повітря і водойми, УФ-випромінювання, певні харчові продукти та лікарські засоби, стреси, спадковість, наявність захворювань шлунково-кишкового тракту, порушення функцій ендокринної системи тощо.

Графік вашої алергії

У період, коли все цвіте – пік захворюваності. Для кожної геологічної зони є свої алергени. У нас найчастіше зустрічається пилок, особливо берези, амброзії і полину. Меншою мірою є ще реакції на цвіль, шерсть тварин тощо. Своєю чергою діти дедалі частіше страждають алергічними реакціями на коров`яче молоко, злаки. І зараз відсоток алергічних захворювань загалом в Україні значно вищий, ніж був 10 років тому.

Найбільше алергенів розносить тополевий пух, хоча він сам по собі не є алергеном. Пух – подразник слизових оболонок та механічний переносник пилку рослин, які цвітуть. Проте ці дерева мають унікальну здатність вбирати вуглекислий газ і виділяти кисень. Користь від однієї дорослої тополі – як від 10 берез або 7 смерек. За рік тополя вбирає 53 кг вуличного пилу та сажі. Тож, якщо всі тополі поспилювати, столиці, наприклад, де кожне п’яте дерево тополя, загрожує справжнє екологічне лихо, набагато гірше за двотижневу алергію.

Пилок злаків наразі номер один серед подразників, які залежать від пори року. В Україні до нього чутливі 43% усіх хворих на сезонну алергію. І не варто тішити себе тим, що живемо в місті і від полів з цими рослинами перебуваємо далеко. Пилок здолає десятки, сотні кілометрів просто з вітром і таки потрапить у наші оселі. Тому, наприклад, від агресивної амброзії містяни можуть потерпати, жодного разу не побачивши її на власні очі.

Цвітіння рослин, пилок яких спричиняє алергічні реакції, починається приблизно у березні (у разі теплої зими може й наприкінці лютого). Спочатку починається опилення дерев – берези, вільхи, ліщини. Це триває приблизно до травня.

Потім від червня до початку серпня починають опилення злакові літні трави (тимофіївка, жито, костриця). Також на небезпеку може чекати й від газонної трави, яку висаджують біля приватних будинків (грястиця, тонконіг, костриця).

І вже наприкінці літа та на початку осені – час для цвітіння бур`янистих трав. Це полин, амброзія, лутига.

Харчова алергія також може виникнути у будь-якому віці і на будь-який продукт. Як свідчать експерти, існують продукти, які мають найвищу алергенність. Вони містять таку амінокислоту, як гістидин – субстракт, завдяки якому в організмі людини утворюється гістамін. Саме він і є винуватцем усіх алергічних реакцій. За результатами досліджень, чим більше ми вживаємо продуктів, які містять цю амінокислоту, тим більше виникає алергічних реакцій.

У розпал сезон ягід, наприклад, смаколики можуть, крім користі, нашкодити здоров’ю. Наприклад, велика кількість полуниці за раз може спричинити алергію, а черешні – спровокувати здуття живота. Крім того, алергенними продуктами є смородина, малина, цитрусові. Якщо ж говорити про овочі, то це більшою мірою помідори та червоний перець.

Діти страждають від різних харчових алергій набагато частіше за дорослих. Лікувальна дієта при алергії – це не лише виключення з раціону продуктів-алергенів, а й уникання всіх похідних страв, до складу яких цей продукт входить, а також потенційних алергенів.

Але алергія на пилок – явище сезонне. Значно гіршими є алергени, які не залишають нас упродовж усього року. І вони буквально поряд з нами. Нині найпоширеніші алергени – це продукти харчування, наприклад молоко, горіхи, яйця, домашні пилові кліщі, пліснява, оси, бджоли, коти, собаки. А ще – промислові та побутові хімічні засоби, а також алергічна реакція на воду під час купання влітку.

Що таке алергія та як її визначити

Алергія – це захворювання передусім імунної системи. Тобто через певні причини в організмі підвищується поріг чутливості, і людина стає сприйнятливою до різноманітних факторів, починаючи від побутових подразників і звершуючи впливом фізичних факторів.

Винуватцем алергічного процесу є опасиста клітина, яка перебуває у всіх слизових і в шкірі. Щойно алерген потрапляє до організму людини опасисті клітини починають викидати гістамін за допомогою алергічних антитіл. Внаслідок – розширюються судини, виникає свербіж, виділення тощо.

Коли цей процес проявляється вперше, люди зазвичай часто плутають алергію із застудним захворюванням. Починається нежить, чхання, і ми думаємо, що застудилися влітку через кондиціонер. Але такий нежить, особливо, коли він виникає неодноразово в один і той самий час, має насторожити щодо алергії.

Відмінності між алергією і застудою полягають у тому, що перебіг алергічного процесу дуже зрідка супроводжується високою температурою. Крім того, виділення у разі алергії рідкі, рясні і прозорі на відміну від застудних, коли рідкі виділення загусають, стають зеленими або жовтими, тобто набувають зовсім іншого характеру. Крім того, під час алергічних процесів чхання є дуже частим і супроводжується свербежем.

Але найголовніше, що потрібно пам’ятати: алергія – це ураження внутрішніх органів. Наприклад, легенів – і в підсумку бронхіальна астма. Алергічна реакція цілком здатна викликати анафілактичний шок, а це вже смерть без екстреної допомоги.

У деяких пацієнтів діє фактор спадковості. Якщо батьки, бабусі або дідусі страждають різноманітними алергічними станами, вони передають у спадок це реагування. Але важливо розуміти, що у спадок передається не конкретне захворювання (бронхіальна астма, кропив`янка тощо), а саме імунне реагування. Тобто якщо один із батьків страждає на алергічні реакції, то є близько 30% вірогідності розвитку алергічних станів у дитини. Якщо ж алергію має і батько, і мати, то ця ймовірність збільшується до 60-80%.

Водночас паралельно з генетично переданим станом дедалі частіше виявляється набутий стан, коли в людини вперше за родинною лінією розвивається алергічний процес. Це відбувається з різних причин, які так чи інакше впливають на імунну систему. По-перше, тут варто згадати про екологічні умови, в яких ми живемо, зокрема забруднення довкілля небезпечними хімічними сполуками. По-друге, велику роль мають гельмінтози. Через скупчене проживання людей, велику кількість асфальтованого покриття і популярність утримування тварин, особливо собак (у разі недотримання вимог правильного вигулу) зростає кількість хворих на гельмінтози (особливо токсокароз). І якщо випорожнення собак не потрапляють глибоко в землю, тобто не прикопуються, яйця гельмінтів можуть потрапляти просто у повітря. Відтак зараження можливе навіть від облизування губ у вітряну погоду. По-третє, не останню роль відіграє стан шлунково-кишкового тракту, а відповідно і якість продуктів харчування. Зараз дуже розвинуті мережі фастфудів, що сприяє розвитку гіперактивності імунної системи. Підшлункова залоза, кишково-шлунковий тракт не можуть перетравити такі продукти у повному обсязі. Відповідно імунна система намагається вивести з організму нерозщеплені шлаки, але не завжди це вдається, відповідно виникає алергічний процес.

Варто також пам`ятати, що на деякі фрукти алергія може бути перехресною. Особливо це стосується людей, які хворіють на поліноз. Більше того, аби уникнути будь-якої негативної реакції на улюблені фрукти, надто алергічної – не варто з`їдати більше 300 г за раз чи на день.

Враховуюче те, що овочі та фрукти ми купуємо не з грядки, а зазвичай у супермаркеті, потрібно їх мити під проточною водою. Також рекомендується помідори, огірки, банани, апельсини, яблука тощо трішки потерти содою. Якщо там є віск або якісь хімічні речовини, вони зійдуть.

Крім того, ми маємо контакт з хімічними речовинами, пластиком. Спосіб життя сидячий, мало рухаємося, мало займаються спортом. Враховуючи стресові фактори сучасного життя, алергічні реакції розвиваються ще швидше.

Не панікуйте – все під контролем

У разі виявлення алергічної реакції не варто впадати у паніку, адже лікування існує, хоча може бути й досить тривалим. У разі виявлення симптомів алергії варто відвідати алерголога чи сімейного лікаря, який поставить чіткий діагноз і визначить причини алергії. Боротьбу з сезонною алергією медики рекомендують починати взимку, коли алергену ще немає в повітрі.

Наразі єдиним методом лікування алергії лікарі називають алерген-специфічну імунотерапію (АСІТ). Її суть полягає у тому, що спочатку визначається алерген, до якого є чутливість у пацієнта, після чого цей алерген починають давати людині у малих концентраціях, поступово підвищуючи їх до тих концентрацій, в яких людина стикається з цим алергеном у довкіллі. Таким чином імунна система виробляє антитіла, які блокують алергічну реакцію. Такий метод лікування потрібно проводити поза загостренням, тобто завчасно, наприклад, у період, коли цвітіння вже минуло або ще не почалося. Проте слід зауважити, що нині алергосезони порушують усі старі календарі.

У світі вже створили вакцини від алергії на пилових кліщів, пилок рослин і бджолину отруту та протестували їх на клітинах пацієнтів-алергіків. Цього року вчені мають намір випробувати в клінічних умовах нову вакцину від алергії на котячу шерсть. І список постійно зростатиме.

Якщо не вдалося завчасно почати лікування перед цвітінням рослин-алергенів, лікарі пропонують кілька ефективних засобів профілактики. Найбільш надійний – це, якщо можливо, змінити місце проживання на час цвітіння алергену, тобто поїхати у ту зону, де ця рослина вже відцвіла або ще не цвіте. Якщо ж такої можливості немає, то перед початком сезону алергії слід використовувати антигістамінні препарати, назальні та очні краплі, а також спеціальні препарати у вигляді спреїв, якими очищають порожнину носа від алергенів.

Алергологи радять також тим, хто страждає на алергію, захищати очі від пилку і пуху окулярами, промивати ніс солоною водою та менше бути надворі.

Також полегшити вияви алергії у дорослих допоможе кава. Учені дослідили, що склад кофеїну майже ідентичний складу такої речовини, як теофілін, що застосовується у виробництві ліків від астми. Тож, чашка кави полегшить дихання і зменшить головний біль під час алергії.

Загартовування, спорт і дієта справді можуть зміцнити імунітет і полегшити протікання алергії, але вилікувати таким чином її навряд чи вдасться.

Навесні ж радять дотримуватися простих, але дієвих правил. Йдеться про вологе прибирання щодня, промивання носа та очей, душ після вулиці, провітрювання кімнати лише ввечері та після дощу, а також консультація алерголога.

Якщо ви знаєте, що страждаєте на алергію – уникайте водоймів зі стоячою водою, оскільки вона апріорі забруднена. І будь-яка речовина може легко викликати алергічну реакцію. Це саме стосується і купання у фонтанах, яке так полюбляють мешканці столиці, насамперед діти і підлітки. У більшості з них – технічна вода, яка циркулює по колу без спеціального очищення та дезінфекції. У фонтани періодично додають хімічні домішки, аби вода не зацвіла. Ці речовини викликають сильну алергію, дерматити та загалом вкрай небезпечні для очей. Після купання у такій воді слід терміново вимитися у душі з милом.

Алергікам слід уникати різкого перепаду температури. Особливо це стосується купання у холодних водоймах після тривалого перебування на сонці. У людей, що страждають від алергії, імунна система націлена передусім на боротьбу із алергією, а не на боротьбу з вірусами та бактеріями. Проте доволі сприятливим для алергіка кліматом вважається місце, де є солона вода, тобто море. Але обов’язково під час поїздки на море беріть із собою сонцезахисний крем (про це – наша розповідь найближчим часом), дотримуйтеся правильного раціону харчування, пийте добову кількість води (2-2,5 л), а також уникайте сонця з 11:00 до 16:00.

І не займайтеся самолікуванням – це небезпечно!