СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

5 запитань, які варто поставити банкіру, перш ніж інвестувати кошти

iStock by Getty Images
2018-11-09 10:31
154
Щоб не опинитися в ситуації, в якій гроші працюють не на повну силу, перш ніж віддавати кошти приватному або інвестиційному банкіру, поставте йому кілька запитань. Тільки отримавши відповіді, приймайте рішення про співпрацю або пошук нового фахівця, радить Оffshorewealth.info.

Комісії. Справа в тому, що, крім комісії самого банку, існують додаткові комісії: комісія пайового фонду, плата за зберігання акцій/облігацій, комісія за зняття коштів і т. ін. Тому перш ніж погоджуватися на запропоновані умови, запитайте повний перелік комісій і попросіть пояснити, що і коли стягується.

Розмір має значення. На відміну від багатьох інших сфер, де великий розмір передбачає додаткові бонуси, тут відповідь виявляється діаметрально протилежною.

Історична дохідність — ще не показник успішності. Практично всі припинили зважати на прийом маркетологів, які демонструють картинку з високою прибутковістю, а потім роблять виноску «історична дохідність не гарантує подібних результатів у майбутньому».

Як досягнути високу прибутковість? Експерти наполегливо радять уникати позикових коштів при інвестуванні.

Чи збігаються ваші цілі з цілями банкіра?
Хоча це питання і стоїть на останньому місці, за фактом воно найважливіше. Саме через нього ваші активи можуть працювати в рази гірше, ніж ринок в цілому.