СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

$9,5 млн за 12 днів — ціна відпочинку у космічному готелі

orionspan.com
2018-12-06 13:38
111

Після 2022 року люди зможуть подорожувати не тільки планетою, а й за її межами. Протягом декількох тижнів кожен бажаючий, який зможе собі це дозволити, матиме можливість відправитися на орбіту Землі, аби спостерігати за нею з ілюмінаторів першого у світі космічного готелю "Аврора", пише Superdom.ua

На даний момент над проектом "Аврора" працюють учені американської аерокосмічної компанії Orion Span. За їхніми словами, готель буде повністю готовий уже через 4-5 років. У ньому зможуть розміститися до 6 осіб за один політ, серед яких двоє членів екіпажу. Вартість такої подорожі досить висока - $9,5 млн за 12 днів перебування в готелі.

Готель "Аврора" перебуватиме на висоті близько 320 км над поверхнею Землі. Оскільки така низька орбіта не є геостаціонарною, "Аврора" робитиме оборот навколо планети за 90 хвилин. Завдяки цьому за добу готель зможе облітати Землю 16 разів!

Варто зазначити, що вже зараз є чимало охочих спробувати такий вид відпочинку - вони платять по $80 тис., щоб забронювати місця в майбутньому космічному готелі. Дістатися до нього вони зможуть за допомогою існуючих транспортних засобів від SpaceX або Blue Origin, пообіцяв Френк Бангер, виконавчий директор Orion Span.