СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Алокації інвестиційних активів на листопад 2018 року

Алокації інвестиційних активів на листопад 2018 року
utah778/iStock by Getty Images
2018-11-20 13:19
232

Ціни на нафту впали на 20% протягом місяця, показавши рекордне 10-денне падіння на початку листопада. Про це повідомляє провідна інвестиційна компанія Capital Times. При цьому санкції США проти Ірану не зупинили поставки шостого експортера нафтопродуктів у світі.

Різке зростання цін на нафту у вересні змінилося таким самим стрімким падінням у жовтні. Надмірне підвищення видобутку нафти в Саудівській Аравії, Росії і насамперед рекордні обсяги в США призвели до моментного перевиробництва. Нафтовий ринок стає дуже активним місцем для спекуляцій.

Американські корпорації в цілому звітують позитивно, проте лише 65% компаній перевищують прогнози щодо виручки. Зниження показника з 76% за підсумками ІІ кварталу призвело до переоцінки вартості акцій - фондові індекси впали в жовтні на 10%.

У листопаді ставка на різдвяне ралі і поствиборний оптимізм у США може не реалізуватися. Сильний долар та очікування щодо подальшого зростання ставки ФРС стримуватиме «биків» від агресивних покупок. Ймовірно, продаж локальних максимумів буде кращою стратегією на поточному ринку.

Загрози і виклики світових ринків:

  • Торговельна війна США проти Китаю та ЄС
  • Жорсткість монетарної політики ФРС США
  • Вихід Італії із зони євро, колапс на борговому ринку Європи

Детальніше - у щомісячному звіті Capital Times