СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Baidu, Alibaba и Tencent домінують у сфері онлайн-страхування

2018-10-29 17:05
122
Онлайн-страховий ринок Китаю зумовлює велику зацікавленість таких гігантів, як Baidu, Alibaba і Tencent (ВАТ), оскільки тріада BAT бачить великі можливості розширення бізнесу в сфері страхування, повідомляє УкрСтрахование.

Наприклад, Baidu, найбільший інтернет-пошуковик у Китаї, має плани з надання спеціалізованих страхових продуктів, які охоплюють «сценарії повсякденного використання інтернету» через спільне підприємство з Allianz, Bai An. Компанія має понад 660 млн активних користувачів та управляє 14 мобільними додатками, що сприяє ефективному онлайн-страхування.

Ще одному учаснику BAT - холдингу Tencent - належать месенджери Tencent і WeChat із сотнями мільйонів користувачів. Саме через ці мережі пропонуються страхові продукти компанії Weimin. Крім цього, Tencent бере участь в інвестуванні інших страхових проектів. Так, спільно з гігантом електронної комерції Alibaba Tencent володіє 30% акцій найбільшого в Азії fintech-стартапу ZhongAn.

Alibaba також активно розширює сферу онлайн-страхування, створивши в 2016 році спільне підприємство з медичного страхування з China Taiping Insurance і забезпечуючи своїх клієнтів іншими страховими продуктами.

Раніше УкрСтрахование повідомляло про вихід онлайн-страховика з Шанхаю ZhongAn Online P & C Insurance на японський страховий ринок.