СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Чим цікавий бізнесу канадський Limited Partnership

MacXever/iStock by Getty Images
2019-03-14 15:56
75

Реєстрація підприємства обмеженого партнерства в Онтаріо дає змогу нерезидентам Канади використовувати в бізнесі свої офшорні компанії, не привертаючи до себе уваги міжнародних борців з ухиленням від сплати податків, повідомляє Internationalwealth.info.

Обмежене партнерство (Limited Partnership, або LP) може застосовуватися в бізнесі на території не тільки Європи, а й усього світу. Реєстрація структури канадського LP досить проста і одночасно менш затратна процедура, ніж відкриття подібної компанії в інших країнах світу.

Так, якщо у власника бізнесу вже є офшорна компанія, зареєстрована, наприклад, у Невісі, Белізі або Панамі, то вона може бути використана при реєстрації LP у провінції Онтаріо як одного з партнерів. З огляду на стрімкі зміни в міжнародних вимогах щодо дотримання прозорості діяльності та інші світові тенденції, канадське обмежене партнерство буде кращою альтернативою британським LP.

Обмежене партнерство є структурою, що складається не менше ніж із двох партнерів, яке може займатися будь-якими видами діяльності. Один партнер LP є обмеженим партнером, тобто статус відповідальності якого обмежений розмірами вкладеного акціонерного капіталу. Другий партнер має статус генерального партнера і несе необмежену відповідальність. 

LP найбільш популярна форма компанії, яка застосовується для створення компаній комп`ютерних технологій, надання IT-послуг, ведення веб-аукціонів, розробок веб-дизайну тощо.

LP в Онтаріо не є юридичною особою і тому не вважається об`єктом оподаткування, якщо діяльність партнерів не здійснюється на території Канади. Також обмежене партнерство не повинно складати річні звіти і декларації про доходи, хоча й зобов`язане вести фінансову звітність, яку за особливих обставин можуть запросити певні органи.