СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Група VEON представила нового президента "Київстар"

veon.com.ua
2018-12-06 12:31
134

Міжнародна телекомгруппа VEON призначила президентом провідного українського оператора мобільного зв’язку “Київстар” Олександра Комарова, який у липні цього року став виконувачем обов’язків президента “Київстару” замість Петра Чернишова, на додачу до своїх основних обов’язків як СЕО Beeline Казахстан, йдеться в офіційному прес-релізі VEON.

“В Україні “Київстар” – національна історія успіху, і я переконана, що під керівництвом Олександра (Комарова. – FO) компанія залишатиметься провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг”, – наводиться в повідомленні VEON в четвер, 6 грудня, коментар голови наглядової ради Урсули Бернс.

У 2007-2013 роках О. Комаров був генеральним директором великої української маркетингової компанії GroupM. У липні 2013-го отримав запрошення з Казахстану від компанії Beeline і був призначений головним комерційним директором, а з січня 2016 року очолив компанію.

Довідка FO

Акціонери "Київстар" – міжнароднагрупа VEON Ltd, головний офіс в Нідерландах. Акції групи перебувають в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

За даними «Вісник. Рейтинг», компанія є платником податків № 1 у галузі зв’язку та входить до ТОП-20 найбільших платників податків України.