СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Huawei & роботи

Huawei & роботи
2019-06-11 09:23
171

Що відбувалось у сфері високих технологій за тиждень – стисло про головне.

Переживати не варто

Нещодавно США долучили китайську компанію Huawei Technologies і 70 її підрозділів до «чорного списку». Керуючий активами Blackshield Capital AG Руслан Хоменко прокоментував цей факт, підкреслюючи, що користувачі продуктів Huawei можуть не переживати: компанія продовжує підтримувати існуючі в США мережі та обладнання, а також оновлювати програмне забезпечення. Це означає, що власники Huawei не будуть обмежені в доступі, бо інакше це означає, що американських користувачів, у тому числі, відключили б від Google PlayStore, Gmail, YouTube, що важко уявити. До того ж, нагадує експерт, Huawei стала настільки потужною компанією, що може дозволити собі мати власну операційну систему, передає biz.nv.ua.

Самостійні роботи

За оцінкою експертів, сучасні роботи функціонально дуже обмежені і не здатні функціонувати в динамічних і відкритих умовах. Відтак учені взялися створити платформу, що дозволяє зробити роботів майбутнього розумними, надійними, самостійними та відданими, повідомляє The Next Web.

По суті, команда сподівається на об`єднання сучасних методів глибокого навчання з методом, що називається символічним мистецтвом інтелекту. Гібридизація обох методів дасть можливість машинам навчатися, як це роблять люди.

Сервіс бізнес-аналітики Looker за $2,6 млрд

Очікується, що угода з купівлі сервісів бізнес-аналітика даних Looker завершиться до кінця 2019 року, після чого той стане частиною Google Cloud, повідомляється у прес-релізі компанії. Це дозволить запропонувати клієнтам Google комплексне аналітичне рішення. Воно полягає у можливості цифрової трансформації та аналітики масивних даних, можливості їх візуалізації та створенні клієнтської бази.

Роботизовані меблі

Відомий меблевий бренд ІКЕА створив систему роботизованих меблів ROGNAN спільно з американським стартапом Ori, повідомляє tehnot.com. Продукти компанії дозволяють ділити жилу площу на зони і створювати багатофункціональні кімнати, які трансформуються під поточні потреби.

Планується, що система дебютує на ринках Японії і Гонконгу у 2020 році. Про вартість новинки поки не повідомляється.

6G-мережі

Компанія Samsung Electronics відкрила дослідницький центр для створення телекомунікаційних мереж шостого покоління (6G). Центр буде розташовуватися на півдні Сеула, столиці Південної Кореї, передає The Korea Herald. Технологічний гігант розширив вже існуючу групу, яка займалася технологіями мереж п`ятого покоління (5G).

Крім дослідження технологій 6G, група Samsung Research також відповідатиме за досягнення у галузі штучного інтелекту та робототехніки.

Технологія Tap to Phone

Платіжна система Visa презентувала в Україні технологію Tap to Phone, за допомогою якої можна перетворити будь-який смартфон з NFC-чіпом у платіжний термінал.

За словами директора регіонального розвитку Visa в країнах СНД і Південно-Східній Європі Віри Платонової, це буде масова технологія для України, що дозволяє приймати платежі близько мільйона клієнтів.

Електромобілі і система AVAS

З 1 липня в Євросоюзі почне діяти закон, який зобов`яже виробників електромобілів обладнувати машини системами, які створюють звук при русі на маленькій швидкості. По суті, йдеться про підробку гарчання двигуна для запобігання нещасним випадкам за участю пішоходів, особливо з порушенням слуху. Система повинна випускати безперервний звук гучністю не менше 56 децибел під час того, коли автомобіль переміщується зі швидкістю 20 км на годину або повільніше. Подібна ініціатива розглядається і в США, повідомляє igate.com.ua.

Microsoft vs розпізнавання осіб

Технологічний гігант Microsoft непомітно видалив свою базу даних MS Celeb, яка містила близько 10 млн зображень 100 тис. осіб через відсутність дозволів людей на обробку їхніх персональних даних. MS Celeb використовувалася для тестування і навчання систем розпізнавання осіб по всьому світу, у тому числі військовими установами і китайськими фірмами, такими як Sense Time і Megvii.

Незважаючи на те, що MS Celeb було видалено, її контент і досі залишається в інтернеті, що дає можливість скачувати її на жорсткі диски по всьому світу, повідомляє PaySpace Magazine.