СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

"Книжковий Арсенал" став найкращим літературним фестивалем року

Фото: Wavebreakmedia/iStock by Getty Images
2019-03-14 17:30
94
"Книжковий Арсенал" переміг на International Excellence Award у номінації The Literary Festival на 48-му Лондонському книжковому ярмарку, пише Читомо.

Журі конкурсу відзначило мультидисциплінарність "Книжкового Арсеналу": коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги. «Ця перемога – це передовсім визнання команди "Мистецького Арсеналу", де кожен підрозділ вкладає масу сил у те, аби "Книжковий Арсенал" був справді тим прекрасним фестивалем, що поєднує мистецтва і не випускає книгу з фокусу уваги», – заявила генеральна директорка "Мистецького Арсеналу" Олеся Островська-Люта.

Цього року премію вручили у восьми номінаціях: The Literary Festival, Inclusivity in Publishing Award, Accessible Consortium International Excellence Award for Publishers, Academic and Professional Publisher Award, Bookstore of the Year Award, International Book Trade Journalist Award, Library of the Year Award та Literary Translation Initiative Award.

За нагороду у номінації The Literary Festival змагалися: «Книжковий Арсенал» (Україна), Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (ILFU) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

International Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців. Мета премії — презентувати «найкращих представників видавничої галузі, інноваційні видавництва та новаторські ініціативи в цій галузі».

Номінація The Literary Festival вручається з 2016 року. Попередні роки переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії та Малайзії.