СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Samsung Pay запропонує клієнтам модульну страховку

Samsung Pay запропонує клієнтам модульну страховку
YouTube
2019-03-25 16:35:56
104

Гонконгська страхова компанія Great Eastern Insurance та сервіс мобільних платежів Samsung Pay оголосили про партнерство у сфері модульного страхування, повідомляє ukrstrahovanie.com.ua.

Відтак користувачі програми Samsung Pay зможуть купувати страхування від нещасного випадку або страхування майна всього за 1 сингапурський долар ($0,74) на день. Для користувачів пропонується можливість вибору періоду дії страховки: три, п`ять, сім днів або два тижні. Оплата здійснюється через додаток Samsung Pay.

Особливість сервісу полягає в тому, що модульний страховий продукт включає досить надійне покриття, але за меншу ціну і на коротший період.

Наприклад, страхова програма від нещасного випадку GREAT Smart Cover має покриття 50 тис. сингапурських доларів на випадок смерті або втрати працездатності. Модульне страхування майна включає захист від вогневих ризиків, вибуху і крадіжки зі зломом.

«Наша мета - пропонувати зручні рішення для щоденного страхування клієнтів з різних споживчих сегментів», - прокоментували в страховій компанії, відзначивши, що інші модульні продукти будуть доступні найближчим часом.