СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Технологія розпізнавання & Стартап-діагностика

Технологія розпізнавання & Стартап-діагностика
2019-09-11 09:28
58

Новини стартапів за тиждень — стисло про головне.

Ні Альцгеймеру!

Знані у всьому світі завдяки своїм стартапам українські інженери GlobalLogic презентували нову технологію — систему раннього діагностування хвороби Альцгеймера. Вона може спрогнозувати імовірність розвитку захворювання протягом трьох років у пацієнтів з діагнозом «середнє когнітивне порушення».

«Для тренування моделей ми користувались даними, які були надані спеціалізованою платформою ADNI. Це клінічна інформація про пацієнтів, які брали участь у дослідженні хвороби Альцгеймера протягом багатьох років. На основі цих даних точність прогнозу наших моделей наразі становить 80%», — повідомила Олена Невмержицька, Software Engineer, Engineering Consultant, GlobalLogic.

Згідно з дослідженням КМІС, до 2020 року 70% дорослих жителів України користуватимуться смартфонами. На телефон користувачі встановлюють фітнес-програми або ж синхронізують смартфон з пристроями, що відстежують пульс, вагу та інші медичні показники. Об`єднання цих даних з медкартою допоможе доповнити інформацію про пацієнта, і лікар з вищою ймовірністю поставить правильний діагноз.

Технологія розпізнавання

Український стартап Traces AI презентував альтернативний до технології розпізнавання облич продукт з розпізнавання людей за одягом та аксесуарами. «Кожна людина — це комбінація різних параметрів з візуальних елементів. Ми використовуємо вашу зачіску, наявність рюкзака, тип взуття, поєднання елементів одягу», — розповідає співзасновниця стартапу Вероніка Юрчук. У Traces AI переконані, що така технологія матиме хороші перспективи. Traces розраховують на корпоративних клієнтів, адже мало хто переодягається, приходячи в офіс. Співзасновник Traces AI Костянтин Шиш вважає, що користь стартапу можуть мати і правоохоронці під час пошуку людей. Для цього достатньо буде простого словесного опису.

Traces AI отримав інвестиції від акселератора Y Combinator. Співзасновники прогнозують основні ринки для реалізації технології у США, Європі та Азії.

Успіхи Cloudflare

Стартап Cloudflare, що спеціалізується на захисті сайтів від DDoS-атак, виходить на IPO і у межах первинного розміщення очікує залучити $3,5 млрд. Компанія планує випустити в обіг 293 млн акцій за ціною від $10 до $12 за одиницю. Таким чином, капіталізація компанії дорівнюватиме від $2,9-3,5 млрд. Відомо, що, за підсумками фінансового раунду E у березні 2019-го, інвестори оцінили Cloudflare у $3,2 млрд.

Cloudflare створено у 2009 році. Нині послугами стартапу користуються DigitalOcean, IBM, Discord, Marketo і Zendesk. З часу створення стартап залучив $33,21 млн венчурного капіталу. За попередньою інформацією, Cloudflare вже наприкінці вересня планує розмістити акції на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером NET.

«Постільний» Boll & Branch

Оригінальний стартап Boll & Branch, що спеціалізується на продажу постільної білизни та рушників із екологічно чистих матеріалів, залучив $100 млн. Інвестиції американська компанія одержала від флагманського викупного фонду L Catterton. За словами гендиректора Boll & Branch Скотта Таннена, цей бізнес, започаткований ним із дружиною з нуля, є прибутковим протягом останніх 4 років, а сьогодні взагалі приносить дев’ятизначний дохід. На думку працівника компанії Ніка Тукрала, бренд постільних речей Boll & Branch став привабливим завдяки екологічно чистим матеріалам без хімікатів. Наразі компанія функціонує лише на території США і має намір завдяки інвестиціям розширити модельний ряд і вийти на міжнародний ринок.

ADELE-розвідка

Іспанський стартап Kenmei Technologies, що спеціалізується на отриманні даних за допомогою машинних рішень, залучив у стартовому раунді €1 млн від венчурної компанії GoHub Ventures, інвестиційної компанії Global Omnium та R2 Seed Investments. За рахунок надходжень Kenmei планує прискорити розробку свого рішення для мережевої розвідки і автоматизації під назвою ADELE. Цю технологію відзначено журналом Analytics Insight Magazine як одну з 10 найбільш інтелектуальних постачальників рішень для автоматизації у 2019 році.

Kомпанія Кenmei заснована у 2018 році групою експертів у галузі телекомунікацій та програмного забезпечення з надання допомоги операторам мобільного зв`язку в управлінні своїми мережами. Нині стартап прагне інтегрувати новітню технологію 5G у всі свої рішення і продовжити розвиток існуючих сценаріїв використання 4G.

Стартап-діагностика

Компанія RoseRyan, яка спеціалізується на фінансових та бухгалтерських рішеннях для просування компаній, представила новий інструмент Rapid Diagnostic for Emerging Growth для оцінки стартапів та прогнозування їх прибутковості. Цю платформу фахівці RoseRyan розробили, спираючись на 25-річний досвід керівництва стартапами у Силіконовій долині.

Нова оперативна діагностика для швидкого зростання тепер доступна для стартапів, зацікавлених в оцінці їх фінансової готовності до масштабування. Працюючи як інтерактивна сесія, діагностичний інструмент RoseRyan оцінює компанії за їх загальним фінансовим станом. Швидкий огляд простий, але всеосяжний, і надає компаніям, що розвиваються, панель результатів дослідження. Інструмент включає технічно оснащену систему анкетування та оцінки, аби з’ясувати, чи є у стартапа те, що потрібно для підтримки зростання і задоволення очікувань інвесторів.