СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Тренди ринку нерухомості України емігрували у новий рік

Тренди ринку нерухомості України емігрували у новий рік
Фото: JONGHO SHIN/iStock by Getty Images
2019-01-08 15:06
135

Експерти прогнозують ринку нерухомості цінову стабільність та збереження високих темпів забудови у 2019 році. Про це повідомляє портал mind.ua.

Як і раніше, серед забудовників переважатимуть пропозиції економ- і комфорт-класу. У той самий час частка елітного житла поступово скорочуватиметься. Найбільш продуктивні забудовники 2018 року, за оцінками експертів, це Київміськбуд, Укрбуд та KAN Development. Схожий розклад аналітики прогнозують і у 2019 році. Так, Київміськбуд на даний момент зводить 51 будинок у 13 житлових комплексах у столиці, на її околицях та в інших містах України. У портфелі Київміськбуду не тільки проекти бізнес-класу, такі як Manhattan City і ЖК «Лейпцизький», а й об`єкти комфорт-класу, і ще престижніші проекти. Наприклад, клубний будинок La Manche і ЖК Crystal House. 

Забудовник KAN Development реалізує наймасштабніший проект у столиці. Йдеться про ЖК «Комфорт Таун», що на лівому березі Києва. На території площею понад 40 га буде зведено понад 190 будинків. З них готові вже 159, і на даний момент компанія будує ще 33 будинки. Другий за масштабністю комплекс компанії – ЖК «Файна таун».

Найдорожчі метри у минулому році пропонували забудовник Budhouse Group, що споруджує ЖК Linden Luxury Residences. Будівництво розташоване у самому серці столиці – на вул. Лютеранській, поруч з Хрещатиком і Бесарабкою. Забудовник обіцяє ввести об`єкт в експлуатацію у IV кварталі 2019 року. Linden Luxury Residences – це 14-поверховий будинок із підземним паркінгом на 250 машиномісць. Технологія будівництва – монолітно-каркасна, матеріал стін – цегла. Вартість квадратного метра в Linden Luxury Residences становить 110-186 тис. грн. Однокімнатна квартира площею 81 кв. м коштує майже 9 млн грн, а дворівневі апартаменти на 410 кв. м – 76 млн грн.

Найбільш незвичні й оригінальні будівельні проекти - у компанії Taryan Group. Перший – це ЖК Jack House. Його головна особливість – величезна лаунж-зона, розташована безпосередньо на даху. Там знаходиться цілорічний термальний басейн з міні-пляжем, ресторан з видом на місто, SPA і панорамний фітнес-клуб. Ціна квадратного метра в цьому ЖК стартує з позначки 69 тис. грн. Другий житловий комплекс – Royal Tower. Забудовник вирішив перетворити його дах на повноцінний парк. Там є алеї для відпочинку і прогулянок, панорамний майданчик з видом на місто, місця для пікніків і занять спортом, а також лаунж для вечірок. На вторинному ж ринку за квадратний метр у цьому ЖК просять від $2,5 до $4 тис.

Забудовники продовжують впроваджувати в експлуатацію нові об`єкти з «розумним» житлом. Смарт-квартири пропонують столичні ЖК «Файна таун» та РК Smart Hous, ЖК «Вернісаж» у Житомирі, ЖК «Конторський» у Харкові.