СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

У Києві збудують незвичний жилий будинок

taryantowers.com
2018-12-05 13:40
125

Практично в центрі Києва, на Печерську, з`явиться найбільш незвичний і сучасний житловий комплекс столиці - Taryan Towers, який його творці обіцяють зробити справжньою архітектурною і туристичною "перлиною" в масштабах усієї країни, повідомляє Superdom.ua.

Надзвичайність будинку полягає в його конструкції - це три 31-поверхові башти, об`єднані на 100-метровій висоті двоповерховими скляними мостами. Верхній їх рівень буде відкритим і слугуватиме оглядовим майданчиком, а у критій частині буде організована прогулянкова і бігова доріжки довжиною 370 метрів, що огинає контур кожної з трьох веж. Частина секцій у підлозі буде прозорою і дозволить мешканцям та гостям дивитися на Київ з висоти пташиного польоту.

За архітектурний образ будівлі відповідає відомий британський архітектор Джон Доуз. «Народжена з пристрасті і синергії архітектура споруди піднімається вгору, немов намагаючись поцілувати небо», - так пояснює Доуз філософію цього проекту, який обіцяє стати одним з найвищих жилих будинків столиці України.