СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Які дипломи мають успішні українські ІТ-спеціалісти?

Які дипломи мають успішні українські ІТ-спеціалісти?
Deagreez/iStock by Getty Images
2019-01-09 16:20
137

IТ-компанія GlobalLogic представила список українських технічних закладів вищої освіти, з випускниками яких вона найчастіше співпрацювала, повідомляє Mind.ua.

Дані дослідження засвідчили, що близько 16% фахівців компанії – випускники Київського політехнічного університету ім. Ігоря Сікорського. Популярні серед ІТ-фахівців також Національний університет «Львівська політехніка» (понад 11,2% спеціалістів), Харківський національний університет радіоелектроніки (його випускниками є понад 6% інженерів компанії) та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (близько 5% консультантів).

З січня 2018 року кількість фахівців в GlobalLogic зросла більше, ніж на 900 осіб, з них – 18% приєдналися до проектів під час навчання або майже відразу по закінченні університету. Близько 80% молодих фахівців стають розробниками програмного забезпечення, набагато рідше тестувальниками (10%), support-інженерами, розробниками технічної документації та HR-фахівцями. Молоді інженери потрапляють, в основному, на позицию джуніора або стажиста, свідчать дані дослідження. Однак майже 5% спеціалістів приєдналися до компанії як фахівці рівня middle.

GlobalLogic – це міжнародна компанія, що надає послуги з розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проектувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині в США, а 25 інжинірингових і дизайн-центрів компанії розташовані по всьому світу та об`єднують понад 13 000 інженерів.