СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

Банкове нагородження

Банкове нагородження
Фото предоставлено пресс-службой банка
2019-07-11 15:19
215

Euromoney провів чергове нагородження кращих банків і банкірів року в рамках щорічного рейтингу Award for excellence 2019

Кращим банком року став сингапурський DBS, кращим інвестиційним банком — JPMorgan, кращим банкіром — CEO Erste Group Андреас Трайхль.

Серед всіх нагороджень найцікавішими для нас є переможці у Центральній та Східній Європі. Найкращим банком у регіоні став Raiffeisen Bank International, а кращим цифровим банком — Akbank. Перемога за корпоративну відповідальність відійшла до Garanti BBVA, а за трансформацію — до NLB.

Citi та Unicredit отримали по дві перемоги: Citi як кращий інвестиційний банк та за краще фінансування, Unicredit — як кращий банк з питань wealth management та за трансакційні послуги. Кращим банком для малого та середнього підприємництва в регіоні став Alfa-Bank, а кращі консалтингові сервіси – у Rothschild & Co.

Є серед лідерів і наш співвітчизник – Укргазбанк здобув перемогу в номінації CEE`s best bank for sustainable finance і став кращим банком зі сталого фінансування у Центральній та Східній Європі у 2019 році. За повідомленням банку, експерти рейтингу відзначили стратегічну орієнтацію Укргазбанку на “зелене” фінансування та визнали його лідером з фінансування екологічно чистих проектів в Україні. Крім того, експерти відзначили, що завдяки реалізованим банком «зеленим» проектам вдалося скоротити 1,2 млн тонн викидів парникових газів на рік, що еквівалентно вилученню з українських доріг більше ніж півмільйона автомобілів.

Укргазбанк є першим і єдиним українським банком, який реалізує фінансування екологічних проектів. Банк є лідером із фінансування об`єктів екологічно чистої енергетики з-понад 30% «зелених» кредитів у портфелі банку.

Раніше Family Office писали про те, що Укргазбанк вважає ринок “зелених” облігацій вкрай перспективним і проводить роботу з містами щодо надання послуг андеррайтера при випуску муніципальних "зелених" облігацій.

Euromoney – відоме європейське фінансове видання. Лише за останній рік у ньому були опубліковані інтерв’ю з майже із сотнею очільників банків та міністрів фінансів з усього світу. Тож, відзнака Euromoney – авторитетна нагорода у банківській сфері, отримати яку прагнуть понад півтори тисячі банків з усього світу.