СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

БВО викреслюють з реєстру компанії, які не розкрили своїх директорів

БВО викреслюють з реєстру компанії, які не розкрили своїх директорів
iStock by Getty Images
2018-11-07 12:37
277
У листопаді набули чинності нові зміни Закону про комерційні компанії Британських Віргінських островів. Відповідно Комісія з фінансових послуг БВО (British Virgin Islands Financial Services Commission), знизила максимальний штраф за несвоєчасну подачу реєстру директорів, а також передбачила виключення з 2 листопада з реєстру тих компаній, які не розкрили своїх директорів, повідомляє Оffshorewealth.info.

Відповідно до законів БВО компанії зобов`язані призначити одну або кілька осіб як перших директорів протягом 6-ти місяців з дати реєстрації і подати свій перший внутрішній реєстр директорів протягом 21 дня з моменту призначення першого директора. За порушення цієї вимоги передбачено штрафи у чималих розмірах.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2018 року на Віргінських островах також дозволено реєструватися як Segregated Portfolio Companies (SPC) через Virtual Integrated Registry and Regulatory General Information Network (VIRRGIN) — інтернет-інформаційну мережу FSC, що забезпечує доступ до послуг Registry of Corporate Affairs у режимі онлайн.