СЕМЬЯ. ДЕНЬГИ. БУДУЩЕЕ.

О нас

Family Office – видання, що з самого початку зібрало навколо себе досвідчених журналістів і фахових експертів, лідерів думок і володарів натхнення.

Наш слоган «Сім`я. Майбутнє. Гроші» обумовлює наші ракурс та аудиторію. Здебільшого це люди, для яких успішний розвиток цих трьох складових є проактивною позицією та пріоритетом у житті.

Щодня ми збираємо для вас чесну і неупереджену інформацію, готуємо фахові думки наших партнерів, серед яких провідні консалтингові та інвестиційні компанії, юридичні фірми і патентні агенції, клуби мандрівників і студії товарів і послуг luxury-сегменту тощо.

Ми – космополіти, тому у команді наших партнерів є закордонні компанії, котрі спеціалізуються на будь-яких питаннях, що можуть виникати у наших читачів як нерезидентів інших країн.

Наші теми – це ваші інтереси, тому особливий фокус спрямовуємо на фіскальні системи і міграційні питання, оподаткування та інтелектуальну власність, правові питання спадщини і захист бізнесу, технології та інновації та багато всього, що стосується вашої власної справи.

А ще – ми розповідаємо про те, що життя наше прекрасне, бо у ньому є місце і для духовних та оздоровчих практик, мандрівок і культурологічних проектів, арт-перформансів і модних показів, які надихатимуть наших партнерів і читачів до прагнення жити щасливо і зараз. Такої мети бажаємо і ми, вважаючи наріжним каменем нашої роботи якісний достовірний контент і бездоганну репутацію. Наша мета – якість, знання справи, глибина аналізу та неординарність погляду. А ще – зваженість і щирість.

Наші цінності ліберальні, і насамперед це повага до людини, ії думок і прав, її позицій і вподобань. Тому намагаємось знайомити вас з цікавими неординарними особистостями з різних сфер діяльності, з тими, ким пишаються наша країна і світ. Ми вважаємо, що дуже важливо не тільки шукати талановитих та успішних. Важливо презентувати їх та їхні історії суспільству – як нагода дослухатися до себе і своїх здібностей і бажань.

Ми відкриті для всіх, кому є що сказати інтернет-простору, хто вміє надихнути, навчити, проаналізувати, розважити. Закликаємо всіх, хто співпрацює з нами, бачити більше, мислити ширше, любити яскравіше, мріяти сміливіше і жити довше.

Чому Family Office, спитаєте ви? Назва нашого медіа виникла від актуального для банків VIP-сервісу, що набуває дедалі більшої популярності. Family Office – це зазвичай повний спектр, і не тільки банківських, а передусім комфортних та індивідуалізованих послуг, що надаються клієнту та його родині – починаючи від юриста або консультанта з інвестиційних питань та закінчуючи пошуком дитсадка або навчального закладу для дитини за кордоном, резервуванням приватного літака або місць на улюбленій опері в Карнегі-Холл.

Права на авторські матеріали та фото належать авторам та Family Office. Ви можете передруковувати наші тексти без змін за умови посилання на нас. У разі внесення змін до нашого контенту (включно із текстами та фото) ви можете це зробити тільки після нашої письмової згоди.

Дякуємо вам за те, що ви з нами!

Завжди відкриті до ваших відгуків та пропозицій.

З повагою

Олена Романченко,

головний редактор